Главная | Travelport

Сучасно
Легко

Роздрібна торгівля подорожами

Travelport має на меті спростити складність галузі, яку ми знаємо та любимо десятиліттями. Як? З технологією, яка робить роздрібну торгівлю подорожами швидшою, легшою та сучаснішою.

СУЧАСНІ ІНСТРУМЕНТИ, ЩО ПРИСПОМУЮЮТЬ ЗРОСТАННЯ

ЛЕГШИЙ РОБОЧИЙ ПРОЦЕС ДЛЯ ЯКІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

СТВОРЕНО СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ АГЕНТСТВ

АГЕНТСЬКА РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ ЛЕГКА


Travelport+ — це єдина сучасна торгова платформа для туристичних агентств. Він простий у користуванні, швидкий і має інструменти для надання виняткових вражень, яких очікують мандрівники.

Сім чудес. Сім днів.

Щоб перевірити нашу сучасну платформу роздрібної торгівлі, ми відправили Джеймі «Авантюриста» Макдональда по всьому світу, щоб відвідати сім чудес світу за сім днів, намагаючись потрапити до Книги рекордів Гіннеса. Все в громадському транспорті. Усе на основі Travelport+.

ЕГКА ПІДТРИМКА КЛІЄНТІВ

Знайдіть відповіді, які вам потрібні, на порталі знань MyTravelport, у нашому чат-боті або через нашу експертну службу підтримки.

ЗНАЙОМСТВО

DEEM З TRAVELPORT+

ЩО КАЖУТЬ НАШІ КЛІЄНТИ

Світ відмінностей

Переглянути історію

Швидкий шлях до НДЦ

Переглянути історію

Спрощення глобальної роздрібної торгівлі подорожами

Переглянути історію

ОСТАННІ ПРОГРАМИ

ПРЕДСТАВЛЯЄМО: SMARTPOINT CLOUD

Стати сучасним стало ще простіше. Представляємо Smartpoint Cloud, вітрину, яка перетворює досвід продажу та обслуговування поїздок. Це найпростіший і найшвидший спосіб отримати доступ до контенту на Travelport+, єдиній платформі роздрібної торгівлі туристичними послугами, розробленій для агентів.

Дізнатися більше

СТАНЬТЕ СУЧАСНИМИ

Споживачі очікують чудового цифрового досвіду, інтуїтивно зрозумілого, легкого та швидкого. І хоча багато інших галузей розширюють межі цифрових інновацій, туристична роздрібна торгівля потребує оновлення. Чи готові ви рухатися вперед і стати сучасними?

Дізнатися більше

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШУ РОЗСИЛКУ

Ваша напівзвичайна електронна пошта з останніми дослідженнями, статистикою та порадами щодо платформи.