Сім чудес

Сім чудес. Сім днів.

Щоб перевірити нашу сучасну платформу роздрібної торгівлі, ми відправили Джеймі «Авантюриста» Макдональда по всьому світу, щоб за сім днів відвідати сім чудес світу, намагаючись потрапити до КНИГИ РЕКОРДІВ ГІННЕСА™. Все в громадському транспорті. Усе на основі Travelport+.

Змагання

День 01

Прибуття в Пекін

ВЕЛИКА КИТАЙСЬКА СТІНА

Виклик Adventureman починається зі сходом сонця в одному з найвідоміших чудес світу. Чи справді видно з космосу? Але це чудова відправна точка, оскільки відвідати це означає піднятися багатьма сходинками. І те, що піднімається вгору, має опуститися (і швидко), щоб здійснити наступний політ.

Прибуття:
06:30 ранку
Час до наступного рейсу:
7 годин 15 хвилин

День 02

Виліт з Пекіна
Прибуття в Нью-Делі

ТАДЖ-МАХАЛ

Переліт, пропуск і два рейси пізніше, Adventureman прибуває в Делі. Далі: архітектурна велич Тадж-Махала. Мавзолей є символом любові, побудований імператором Великих Моголів Шах Джаханом в пам'ять про свою дружину Мумтаз Махал. На його завершення знадобилося 22 роки, але є лише час для візиту з перешкодами. Годинник цокає, коли він перетинає заворожливий, хаотичний Делі, щоб дістатися туди поїздом, занурившись у все, що робить це місце святом для почуттів.

Прибуття:
00:25
Час до наступного рейсу:
15 годин 50 хвилин

День 03

Відправлення з Нью-Делі
Прибуття в Амман

ПЕТРА

«Авантюрист» — не перший герой, який захопився запаморочливим стародавнім містом Петра. Через три дні він слідує за Індіаною Джонсом і прямує до знаменитого казначейства в Роуз-Сіті. Це Чудо справді приголомшливе, місце, на яке можна споглядати, повне культури, верблюдів і великої кількості балакучих місцевих жителів. Три чудеса закінчено, залишилося чотири.

Прибуття:
01:40
Час до наступного рейсу:
06 години 55 хвилин

День 04

Виліт з Аммана
Прибуття в Рим

КОЛІЗЕЙ

Можливо, Рим не був побудований за один день, але менше ніж за день — це все, що потрібно побачити Авантюристу. Йому пора відвідати знаменитий Колізей — стародавній амфітеатр, відомий гладіаторськими боями, підземними ходами… а останнім часом і довгими чергами. Маючи обмежений час у цьому Диві, чи здійснить він свій наступний рейс, чи подорож може бути під загрозою лише на півдорозі?

Прибуття:
12:40
Час до наступного рейсу:
06 годин 55 хвилин

День 05

Виліт з Риму
Прибуття в Ріо-де-Жанейро

ХРИСТОС СПАСИТЕЛЬ

Обмін літаком в останню хвилину відповів на молитви Авантюриста, і він знову в русі — цього разу, щоб побачити Христа Спасителя в Ріо. Статуя заввишки 30 метрів вітає нашого героя в його п’ятому пункті призначення з розпростертими руками на 28 метрів. Вологість зростає, адреналін піднімається, а ендорфіни підштовхують його далі.

Прибуття:
07:20
Час до наступного рейсу:
12 годин 10 хвилин

День 06

Виліт з Ріо-де-Жанейро
Прибуття в Куско

МАЧУ ПІКЧУ

Це найскладніше завдання для «Авантюриста»: потрапити в таємничий Мачу-Пікчу та вийти з нього за лічені години. Мало того, що температура впала, він також має час, щоб дістатися до передостаннього Чуда. Йому належить важкий шлях, щоб дістатися до захоплюючого дух місця (розташованого на висоті понад 2000 метрів), але з ідеально спланованим маршрутом і найкращими інструментами та агентами на його боці він може навіть отримати шанс забрати сувенір або два.

Прибуття:
06:20
Час до наступного рейсу:
15 годин 55 хвилин

День 07

Відправлення з Куско
Прибуття в Канкун

ЧІЧЕН ІЦА

Ось воно. Останнє диво. Коли Adventureman наближається до Чичен-Іца, батьківщини стародавніх чудес майя, він збирає кілька своїх сучасних чудес. У тому числі 13 польотів, понад 22 000 миль і 29 поїздок на наземному транспорті всього за шість днів. Але чи встигне він до фінішу вчасно? Це останній поштовх до отримання титулу КНИГИ РЕКОРДІВ ГІННЕСА

Прибуття:
06:23
Залишився час для встановлення світового рекорду:
?

ЗУСТРІЧАЙТЕ АВАНТЮРИСТА

Джеймі Макдональд — авантюрист, письменник і мотиваційний оратор, який побив численні світові рекорди, все в ім’я благодійності.

ПОДИВІТЬСЯ ІСТОРІЮ

Дивіться пожертвування 7 Wonders Challenge

ЗУСТРІЧАЙТЕ ДОРОЖНЮ СУМКУ

Дізнайтеся більше про туристичне агентство, завдяки якому 7 Wonders Challenge стало можливим за допомогою Travelport+. Тепер це сучасний рітейлер.

ПОДИВІТЬСЯ ІСТОРІЮ

Забронюйте свою пригоду до 7 чудес

ЗУСТРІЧАЙТЕ ПЛАТФОРМУ

Travelport+ — це рекордна платформа, за допомогою якої Travelbag вчасно доставив нашого героя до 7 чудес.

ПОДИВІТЬСЯ ІСТОРІЮ

Дізнайтеся більше про Travelport+

TRAVELPORT+ ДАЄ ЕПІЧНІ ВИКЛИКИ

Наші клієнти розповідали нам про інші складні поїздки, які вони зробили простими.

Складні подорожі стали простими: Diversity Travel

Переглянути історію

Складні подорожі стали простими: Ortharize

Переглянути історію

Складні поїздки стали простими: дорожня сумка

Переглянути історію

БІЛЬШЕ ПРО 7 ЧУДЕС

7 ЧУДЕС У ЗМІ

ПРИГОДА З ВСТАНОВЛЕННЯМ СВІТОВОГО РЕКОРДУ

ПРОЧИТАЙТЕ ПРЕС-РЕЛІЗ

РУХАЙСЯ
СТАВАЙ СУЧАСНИМ

ПРОЧИТАЙТЕ ПРЕС-РЕЛІЗ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШУ РОЗСИЛКУ

Ваша напівзвичайна електронна пошта з останніми дослідженнями, статистикою та порадами щодо платформи.

ПРОЧИТАЙТЕ ПРЕС-РЕЛІЗ