Умови використання

Наша компанія ( “Travelport”) забезпечує цей сайт при дотриманні наступних умов використання ( “Умови”). Ці Умови пояснюють пункти угоди між вами та компанією Travelport щодо вашого використання даного веб-сайту. Ви повинні зберегти копію цих Умов для на випадки звернення до них в подальшому. Будь ласка, зверніть увагу, однак, що ми можемо оновлювати і змінювати дані Умови час від часу.

1. ЩО ВИ ПОВИННІ ЗНАТИ
Мета цього сайту – надати вам доступ до інформації про наші послуги, продукти, і іншим даними ( “Зміст”). Умови поширюються на всіх відвідувачів даного веб-сайту, і ваш доступ і використання даного веб-сайту означає вашу згоду з цими Умовами. НЕ використовуйте ЦЕЙ САЙТ, ЯКЩО ВИ НЕ ЦИМИ УМОВАМИ. Ми залишаємо за собою право, на нашу власний розсуд, змінювати або оновлювати ці Умови в будь-який час. Такі модифікації і оновлення вступають в силу відразу після публікації. Ви погоджуєтеся з таких модифікованими і оновленими умовами, якщо отримали доступ доступ або використовували цей сайт після того як ми опублікували таких зміни або оновлення.

Цей веб-сайт може містити посилання на багато інших сайтів, що може або не може бути пов’язаним з цим сайтом і / або з нами. Інші пов’язані веб-сайти можуть мати різні умови використання, які не те ж саме, як ці Правила, мати або не мати умови використання. Ми рекомендуємо Вам ознайомитися з умовами використання (якщо такі є) для всіх таких сайтів, так як вони можуть істотно відрізнятися від цих Умов. Ваш доступ і використання таких сайтів через посилання, представлені на даному сайті регулюється умовами використання і політикою тих сайтів, а не даного веб-сайту.

2. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
Збір і використання інформації про користувачів і відвідувачів сайту є предметом нашої політики конфіденційності. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, ознайомтеся з нашою політикою конфіденційності.

3. ВИКОРИСТАННЯ ЦЬОГО САЙТУ
Ми контролюємо і підтримуємо цей сайт. Всі матеріали на цьому сайті, включаючи тексти, фотографії, зображення, ілюстрації, аудіо-роликів, кліпів і відео, захищені авторськими правами, торговими марками, знаками обслуговування та / або інших прав інтелектуальної власності. Зміст належить і управляється нами або сторонніми постачальниками контенту (спільно іменовані «Провайдери»), які надали право на їх використання нам. Торгові марки, авторські права або права інтелектуальної власності третіх сторін, згадані на цьому сайті, є власністю їх відповідних власників, і їх розміщення на цьому сайті не має на увазі прийняття умов їх використання. Вміст цього веб-сайту надається виключно для особистого некомерційного використання. Ви погоджуєтеся дотримуватися всіх додаткові повідомлення про авторські права, інформацію або обмеження, що містяться в будь-який Зміст. Ви можете завантажити одну копію будь-якого контенту, що міститься на цьому сайті, виключно для особистого некомерційного використання, відповідно до цих Правил, за умови, що ви зберегти всі авторські права та інші повідомлення, що містяться в такому документі.

Ви не можете копіювати, змінювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, передавати, розповсюджувати та / або використовувати Вміст жодним чином (в тому числі по електронній пошті або інших електронних засобів) для комерційного використання без попередньої письмової згоди нашої компанії або Провайдерів. Будь-які модифікації Змісту, використання контенту на інших сайтах або в комп’ютерних мережах, або використання контенту для будь-яких цілей, крім особистого, некомерційного використання, без попередньої письмової згоди компанії або постачальників, суворо заборонені як порушують права інтелектуальної власності.

Ви не можете використовувати на вашому сайті будь-які зареєстровані або незареєстровані торгові марки або інші захищені авторським правом матеріали, представлені на цьому веб-сайті, в тому числі будь-які логотипи або символи, без письмової згоди нашої компанії або власника знака / авторського права.

4. ОБОВ’ЯЗКИ КОРИСТУВАЧА
Ви гарантуєте і заявляєте нам, що ви не будете використовувати цей сайт для будь-яких цілей, які є незаконними або заборонені даними Умовами, в тому числі публікувати або використовувати в будь-яких загрозливою, наклепницьких, непристойних, скандальних, порнографічних або образливих матеріалах. При порушенні будь-якого з цих Умов, ваше дозвіл на використання цього сайту негайно припинить, без необхідності будь-якого попереднього повідомлення. Ми залишаємо за собою право відмовити в доступі будь-якого на свій розсуд по будь-якої причини, в тому числі за порушення цих Умов.

У разі, якщо вам надаються ідентифікатор користувача: цифри або коди (далі “Ідентифікатори”) , підтвердження і / або паролі (якщо є) для використання цього веб-сайту, ви повинні самостійно зберігати такі ідентифікаційні дані, і ви зобов’язуєтеся не поширювати або розкривати їх третім особам. Це ваша відповідальність повідомити нам, якщо ми повинні змінити або припинити дію будь-якого з ваших ідентифікаторів, номерів підтвердження або паролів. Ми можемо призупинити або припинити обслуговування або доступ до цього сайту, якщо ми вважаємо, що порушення цих Умов сталося.

Ви погоджуєтеся надати правдиву, точну, актуальну і повну інформацію. Якщо ви надасте інформацію, яка є невірною, неточною, неактуальною або неповної (або у нас є достатні підстави підозрювати, що будь-яка інформація є неправдивою, неточною, неактуальною або неповної), ми маємо право призупинити або припинити Ваш доступ і діяльність, і відмовитися від будь-яких і всіх поточних або майбутніх можливостей використання вами даного веб-сайту.

5. ЗАБОРОНЕНІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
Заборонено будь-яке використання цього веб-сайту для будь-якої з таких цілей: (а) вживати будь-які дії, які накладають надмірну або непропорційно велике навантаження на інфраструктуру сайту, в тому числі “спам” або інших подібних методів електронної розсилки; (Б) розкривати, або ділитися конфіденційними даними: номерами підтвердження і / або паролями; (С) робити спроби розшифрувати, декомпілювати, розбирати чи перепроектувати будь-які елементи програмного забезпечення або HTML коду, що містить або будь-яким чином, що становлять частину цього веб-сайту; (D) завантажувати, розміщувати, відправляти по електронній пошті або іншим способом будь-яку інформацію, на яку у вас немає прав; (Е), використовувати будь-які роботизовані додатки для пошуку, моніторингу або копіювання наших веб-сторінок або вмісту даного сайту без нашого попереднього письмового дозволу, за умови, що в цілому наявні треті сторони, веб-браузери, такі як, наприклад, Microsoft Internet Explorer , може бути використовувати цей контент без такого дозволу.

6. ІНФОРМАЦІЯ, ЩО РОЗМІЩУЄТЬСЯ НА САЙТІ
При відправці будь-якої інформації, яку ви публікуєте за допомогою загальнодоступних сторінок (форм) даного сайту, ви погоджуєтеся, що ми маємо право використовувати, відтворювати, змінювати, публікувати і передавати таку інформацію (в цілому або частково); за умови, що таке використання відповідно до умов нашої Політика конфіденційності.

Ви визнаєте і погоджуєтеся, що ми можемо зберегти або розкривати інформацію, якщо це потрібно за законом або якщо розкриття необхідно для: (I) дотримання права або процесу; (II) дотримання Умови; (III) відповіді на претензії, що будь-яка інформація порушує права третіх осіб; або (IV) захисту прав власності або особистої безпеки нашого бізнесу, співробітників, постачальників, партнерів, користувачів і / або громадськості. Ви визнаєте і погоджуєтеся, що ми можемо поділитися інформацією з нашими філіями, представництвами та / або третіми особами.

7. ПОСИЛАННЯ НА ІНШІ САЙТИ
Цей веб-сайт може містити посилання на сторонні ресурси або сайти інших представництв Travelport (далі “Пов’язані сайти”). Посилання дозволять вам перейти на інший сайт, і ви отримуєте доступ до пов’язаних сайти на свій страх і ризик. Ви визнаєте, що ми забезпечуємо перехід на інші сайти тільки для Вашої зручності та інформації. Ми не підтримуємо і не несемо відповідальності за зміст інших сайтів.

8. ВІДНОСИНИ З РЕКЛАМОДАВЦЯМИ
Ваше листування або ділові операції з компаніями, які згадані на даному сайті, а також ваша участь в рекламних акціях, організованими компаніями, контакти яких ви знайшли через цей веб-сайт, є виключно вашою відповідальністю і регулюється угодами між вами та рекламодавцем. Ви погоджуєтеся, що ми (і провайдери) не повинно нести ніякої відповідальності ні за будь-які збитки чи шкоду, завдані вами в результаті таких операцій або в результаті присутності таких рекламодавців на цьому сайті.

9. ВІДСУТНІСТЬ ГАРАНТІЙ
ВСЕ ЗМІСТ І ПОСЛУГИ НА ЦЬОМУ САЙТІ НАДАЮТЬСЯ “ЯК Є” І БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ, ПРЯМИХ АБО НА УВАЗІ. КРІМ ТИХ ГАРАНТІЙ, ЯКІ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНОДАВСТВА, ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ До ЦИМИ УМОВАМИ.

10. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
МИ НЕ НЕСЕМО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ НЕПРЯМІ, ВИПАДКОВІ, ОСОБЛИВІ, АБО ШТРАФНІ ЗБИТКИ ЩО ВИНИКАЮТЬ, В ТОМУ ЧИСЛІ ЧЕРЕЗ ВИКОРИСТАННЯ АБО СПРОБИ ВИКОРИСТАННЯ ЦЬОГО САЙТУ.

11. ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ
Ми залишаємо за собою право повідомляти будь-які порушення, якщо і коли ми усвідомлюємо це, до відповідних органів влади. Ви погоджуєтесь відшкодувати збитки, захищати нас в суді і оберігати нас від будь-яких претензій, вимог, скарг, які виникли в результаті порушення Вами будь-якого положення цих Умов.

12. ІНШІ ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Якщо будь-яке положення цих Умов буде визнано недійсним або нездійсненним, дія такого положення буде припинена, при цьому інші положення в залишаються в силі.
У разі, якщо існують будь-які невідповідності між цими умовами і будь-якими опублікованими в майбутньому, останні опубліковані Умови мають перевагу.

.