Станьте сучасними

СТАНЬТЕ СУЧАСНИМИ

Переглянути відео

Споживачі очікують чудового цифрового досвіду, інтуїтивно зрозумілого, легкого та швидкого. І хоча багато інших галузей розширюють межі цифрових інновацій, туристична роздрібна торгівля відстає. Але подорожі раніше були новатором у технологіях і знову можуть стати лідером.

Чи готові ви рухатися вперед і стати сучасними?

Рухайтеся

Люди очікують великих речей від цифрових продавців. І хоча по всій нашій галузі розкидані елементи сучасної роздрібної торгівлі, не вистачає справді сучасної наскрізної подорожі клієнта, яка життєво необхідна для того, щоб подорожі відповідали стандартам, які клієнти знають і люблять в інших країнах.

TRAVEL RETAIL ПОТРЕБУЄ ОНОВЛЕННЯ

У Travelport ми вважаємо, що туристичні агенції найкраще підходять для створення сучасного досвіду роздрібної торгівлі на всьому шляху клієнта. І, у свою чергу, постачальники отримають вищі прибутки та щасливіших мандрівників, які стануть постійними клієнтами.

Роздрібна торгівля подорожами потребує оновлення. Ось чому.

Потреби клієнта:

КІЛЬКА ВЕБ-САЙТІВ

НЕСКІНЧЕННІ ПОРІВНЯННЯ

КОМПЛЕКСНЕ БРОНЮВАННЯ

ОДНА СУЧАСНА ТУРИСТИЧНА АГЕНЦІЯ

АГЕНТСТВА, МИ ЗА ВАМИ

Тревелпорт

ЄДИНА ТЕХНОЛОГІЧНА КОМПАНІЯ, ЯКА ІНВЕСТУЄ В РОЗШИРЕННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ АГЕНЦІЙ ТРАНСФОРМУВАТИ СВІЙ БІЗНЕС І СТАТИ КРАЩИМИ РОЗДРІБНИМИ ПРОДАВЦЯМИ.

Інші платформи

СТВОРЕНО ДЛЯ ОПТИМІЗАЦІЇ СТОСУНКІВ З БОКУ ПОСТАЧАННЯ. ВОНИ НЕ ОРІЄНТОВАНІ НА СУЧАСНИЙ АГЕНТСЬКИЙ РІТЕЙЛ.

І ЦЕ ВИГІДНО
ПОСТАЧАЛЬНИКАМ

Сучасна роздрібна торгівля корисна не лише для туристичних агентств і споживачів; це також добре для постачальників.

Оскільки, коли клієнти мають найкращий вибір серед багатьох постачальників, продуктів і допоміжних засобів, вони, ймовірно, знайдуть ідеальні варіанти — і, отже, витрачатимуть більше.

Сучасна роздрібна торгівля також допомагає визначити правильні очікування клієнтів, щоб вони знали, що вони купують, незалежно від того, де вони зробили бронювання. Це означає, що задоволені клієнти сідають на літак, поселяються в готелі або отримують ключі від оренди автомобіля.

СУЧАСНА РОЗДРІБНА ПЛАТФОРМА

Стати сучасним легше, ніж ви думаєте, коли у вас є потрібні інструменти. Будьте сучасними у своєму власному темпі з Travelport+, платформою наступного покоління, яка дає агентствам змогу надавати сучасний досвід роздрібної торгівлі.

ОСТАННІ ДОСЛІДЖЕННЯ

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО СУЧАСНИЙ РИТЕЙЛ