52722398

Онлайн тревел агентства

Інтелектуальна технологія для простого доступу до туристичних ресурсів по всьому світу

Онлайн індустрія туризму розвивається небаченими темпами. Щоб залишатися конкурентоспроможними туристичні агентства прагнуть запропонувати більше варіантів, за кращою вартості і кращий досвід покупок.

Ми тут, щоб допомогти вам задовольнити всі ці вимоги і навіть більше, забезпечуючи повний доступ до ресурсів і функціоналу GDS, доступ до додаткових послуг постачальників по всьому світу, універсальну середу для програмування.

Збільшення доходу і підвищення рівня конверсії

Перетворення пошуків в реальні продажі має першорядне значення для підвищення прибутковості онлайн бізнесу. Travelport надає все необхідне для цього-великий контент, оперативний обмін даними і кращі тарифи.

Зменшення вартості бронювання

Єдиний агрегований доступ до різних джерел контента дозволяє знизити витрати на підключення ресурсів авіакомпаній, операторів залізничних перевезень, готелів та компаній з прокату автомобілів і прискорить процес виведення продукту на ринок.

Скорочення часу виходу на ринок

Складнощі роботи з декількома системами GDS і прямими підключенням до різних API окремих постачальників послуг  є справою минулого. Тепер розробники можуть використовувати Travelport Universal API, перший дійсно універсальний інтерфейс прикладного програмування, який використовує новітні технології та стандарти, економлячи час та гроші. Єдиний доступ до ресурсів і документації, таких як онлайн довідники, вебінари, інформаційні бюлетені та форум сертифікованих розробників допоможе вам у створенні нових і цікавих технологічних рішень.