Страхування EТС тепер доступне для користувачів платформи RezOn Universal

З радістю повідомляємо про активацію нової послуги комплексного страхування за кордоном України і по Україні в партнерстві з СК «Європейське туристичне страхування» на базі найбільш доступною платформи онлайн продажів RezOn Universal.

Тепер на сайтах агентств, що використовують платформу RezOn Universal, можна в режимі онлайн придбати не тільки транспортні послуги (авіа-, залізничних, автобуси), але і страховку для подорожуючих за кордон або по Україні, що включає покриття від COVID-19.

Тільки деякі переваги нової послуги страхування для користувачів RezOn Universal:

  • Широкий спектр послуг, включаючи можливість оформлення страхового поліса в режимі онлайн на сайті агентства, а також в офісі агентства.
  • Оперативне підключення послуги. Можливе створення індивідуального проекту з нуля, а також інтеграція послуги страхування в уже працює проект на базі RezOn Universal.
  • Потужний бекофіс. Повний контроль над настройками тарифів і зборів, статистикою продажів. Експорт звітів по API.
  • Можливість створення власної субагентской мережі продажів.

Безкоштовний перехід діючих проектів RezOn Universal на версію, що включає онлайн страхування ERV, буде проведений у міру отримання від агентства заявки і підписання відповідного додатку.

Дізнатися статус розгляду заявки на підключення послуги страхування для вашого сайту RezOn Universal і отримати більше інформації про можливості продукту можна, зв’язавшись з нами по телефону +38 044 290-94-50 або по email [email protected]