52722334

Туристичним агентствам

Нове покоління рішень для агентських продажів

Надання більшого вибору послуг за найбільш конкурентними цінами і можливість запропонувати клієнтам додаткові послуги, що раніше були доступні тільки на сайті авіакомпаній, є одними з основних чинників успіху в сучасному туристичному бізнесі. Продукти та рішення Treavelport допомагають розвивати агентські продажі  в умовах жорсткої конкуренції з боку постачальників послуг, які практикують прямі продажі.


Економія часу і зниження витрат

завдяки єдиному доступу до ресурсів регулярних авіакомпаній, найбільших low cost перевізників, 650 000 готелів, 35 000 локацій по оренді автомобілів, 12 основним операторам залізничних перевезень. Зручний інтерфейс, автоматична конвертація форматів команд інших GDS дозволять як агентствам-початківцям, так і великим компаніям-консолідаторами підвищити ефективність своєї роботи, оперативно надавати клієнтам повний спектр послуг і збільшити обсяг продажів.


Автоматизація бізнес процесів

Високо продуктивні інструменти для бронювання авіаперельотів, інтелектуальний пошук кращих тарифів, рішення для автоматичного повернення і переоформлення квитків оптимізують роботу агентства за рахунок автоматичного виконання повторюваних трудомістких операцій. Таким чином, професійні агенти отримують більше часу для контактів з клієнтами, поліпшення сервісу і зростання продажів.


Зверніться до вашого представника Travelport за додатковою інформацією та консультацією для вибору оптимального набору продуктів і рішень, які дозволять вашій компанії реалізувати поставлені бізнес завдання і задовольнити вимоги клієнтів.