Запуск Travelport Accelerator

Travelport, світовий лідер у сфері дистрибуції туристичних послуг, сьогодні оголосив про запуск нової глобальної програми Travelport Accelerator у співпраці з Amazon Web Services (AWS), присвяченої вирішенню найбільших викликів туристичної індустрії.

“Жодна особа чи компанія не може самотужки вирішити всіх проблем роздрібної торгівлі подорожами”, – сказав Том Кершоу, головний директор із продуктів та технологій у Travelport. «Найефективніший спосіб стимулювати інновації, особливо швидкими темпами, – це об’єднати яскраві уми різного походження та місця проживання, зосередивши свою енергію на вирішенні конкретної проблеми. Це саме те, що зробить Travelport Accelerator. Ми з нетерпінням чекаємо співпраці з компаніями по всьому світу, як великими, так і малими, щоб стимулювати модернізацію роздрібної торгівлі подорожами на благо всієї екосистеми подорожей “.

Travelport Accelerator запрошує технічні стартапи та новаторів, які прагнуть увійти в туристичний простір, долучитися до розв’язку низки різних проблем роздрібної торгівлі подорожами, таких як захист даних, гіперперсоналізація та залучення клієнтів. Після того, як виклик буде вирішено, компанії з наявними технологіями та продуктами, що мають відношення до виклику та варіанти використання, описані на веб -сторінці акселератора, запрошуються подати заявку.
Для переходу до наступного етапу буде обрана група з 10 компаній, яка передбачає представлення рішень для шанованої колегії суддів деяких найвідоміших туристичних компаній світу, включаючи American Express Global Business Travel, Priceline, Internova Travel Group,  Direct Travel and Christopherson Business Travel. У кінцевому підсумку буде відібрано групу до трьох учасників для переходу до фінального раунду, вирішуючи це завдання у співпраці з Travelport та AWS. Кожен з них отримає доступ до Travelport+, туристичного майданчика Travelport наступного покоління.

Вибрані стартапи можуть отримати до 100 000 доларів США у вигляді AWS Activate, і кожен учасник отримає наставництво від експертів у галузі подорожей та технічних експертів із великим досвідом роботи над AWS. Програма також пропонує можливості співпраці з туристичними клієнтами AWS та учасниками Партнерської мережі AWS (APN), які шукають технологічних рішень для своїх найскладніших проблем.
Девід Пеллер, керуючий директор, AWS Travel and Hospitality, сказав: «Маючи мільйони активних клієнтів, AWS дозволяє організаціям у всьому світі створювати інноваційні продукти. Travelport Accelerator підтримує ці зусилля, надаючи новаторам в індустрії подорожей потенціал донести свої технології до деяких із найвпливовіших лідерів світової туристичної галузі та вплинути на майбутнє роздрібної торгівлі подорожами. Ми пишаємося тим, що співпрацюємо з Travelport над цим, оскільки ми разом працюємо над оптимізацією Travelport+ та створенням простішого, розумнішого та кращого майбутнього для роздрібної торгівлі подорожами ».