Travelport та American Airlines продовжили угоду про повний контент

18 березня компанія Travelport оголосила про продовження довгострокової угоди про дистрибуцію повного контенту American Airlines, включаючи угоду про поширення контенту NDC.

Угода також охоплює нові умови для codeshare рейсів та extended services для внутрішніх замовлень American Airlines з і JetBlue Airways. В рамках угоди Travelport випустить кілька розширених функцій, щоб спростити процес покупки і управління замовленнями NDC контенту American Airlines для десятків тисяч підключених агентств. Ці функції включають  нову пропозицію авіакомпанії Main Plus, яке надає або додаткове місце в головному салоні, або можливість вибрати місце разом з додатковою безкоштовною зареєстрованої сумкою і привілеями на посадку. Партнери будуть постійно надавати комплексні можливості роздрібної торгівлі NDC, необхідні агентствам для підвищення продажів, персоналізації і зміни бронювань протягом 2021 року.

Ніл Гейрін, керуючий директор з цифрових технологій і дистрибуції American Airlines, прокоментував: “Travelport вже багато років є цінним дистрибьюторськими партнером American Airlines, і ми раді продовжувати спільну роботу над інноваціями для наших спільних клієнтів. Здатність Travelport надавати комплексне рішення NDC і функції його платформи є ключовими факторами розширення нашого партнерства. Агенти, підключені до Travelport, будуть як і раніше мати легкий доступ до нашого повного спектру продуктів, включаючи контент NDC, щоб вони могли краще обслуговувати мандрівників, оскільки ми знову приводимо світ в рух після важкого року для нашої індустрії. ”

Джейсон Кларк, комерційний директор Travelport, заявив: “Це захоплюючий час для нас в Travelport, і ми раді продовжувати надавати нашим клієнтам доступ до повного контенту від American Airlines. Ми лідирували в питаннях надання NDC контенту по всьому світу, і ця угода з American Airlines ще більше зміцнює нашу позицію. Ми прагнемо підвищити цінність наших партнерів-авіакомпаній, забезпечуючи при цьому мандрівникам доступ до найширшого спектру контенту. “